Wszystko o cerze naczynkowej + recenzja Nanoil Anti-Redness Face Serum

Wiecie, że uchodzę za osobę wstydliwą? To nie z powodu charakteru, tylko przez… nieustanny rumieniec, który towarzyszy mi od wieku nastoletniego. To oczywiście nie ma nic wspólnego ani z nieśmiałością, ani z syndromem zdrowej, rumianej skóry. Rumień to oznaka problematycznej skóry naczynkowej. Ogólnie ciężko dbać o taką cerę, ale od kiedy stosuję serum Nanoil – moja skóra ma się naprawdę znakomicie! Dziś zapraszam na wpis o cerze naczynkowej, połączony z recenzją Nanoil Anti-Redness Face Serum.

Nanoil ulubione serum do cery naczynkowejJak powstaje skóra naczynkowa?

Skąd bierze się w ogóle tak reaktywna cera naczynkowa? Przede wszystkim z… genów! Tak, tak. Dziedziczymy ją po przodkach. Ale to tylko. Ta cera tworzy się też na skutek zaburzeń w układzie krążenia, przez zmiany hormonalne, alergie i inne patologie skórne. Musicie też wiedzieć, że na kruche, pękające naczynka wpływa tryb życia, stres, odżywianie, niektóre długo zażywane leki, oraz warunki środowiskowe (smog, toksyny) oraz atmosferyczne (upały, mróz).

Jak wygląda cera naczynkowa?

Jak wygląda taka reaktywna skra? Każdy widzi, bo niestety widać ją z daleka: czerwone policzki, przechodzące w silny rumień, pękające naczynka, czyli siateczka czerwonych żyłek widoczna na buzi… To cera, która jest cienka i delikatna, z tego względu szybko łatwo nabiera czerwonego koloru pod wpływem niekorzystnych czynników, o których wspomniałam wcześniej. Niestety nie potrzeba wiele, aby skóra się zmienia: czasem to po prostu gorąca potrawa, ostre przyprawy, a nawet gorąco suszarki i rumień gotowy. To z powodu płytko umiejscowionych naczyń krwionośnych.

Teleangiektazje, czyli pękające naczynka

To najbardziej typowy objaw naczynkowej cery, którego nie spotkacie w żadnym innym typie skóry. Znajdujące się w naszej skórze naczynka krwionośne tłocząc krew, cały czas pracują, czyli kurczą się i rozkurczają. Gd ich ścianki są osłabione, wówczas gwałtowne rozszerzanie się naczynek niestety prowadzi do ich pękania. Efektem jest podskórny wylew, czyli uciążliwe pajączki. Mogą występować pojedynczo, lub stworzyć gęstą sieć. Na teleangiektazje najbardziej narażone są kobiety. To właśnie estrogeny (żeńskie hormony) wpływają na kurczliwość naczynek krwionośnych.

Nanoil Anti-Redness Face Serum – pożegnajcie kłopoty cery naczynkowej

Nanoil to moje odkrycie roku! Już w pierwszych dniach stosowania czułam różnicę w kondycji i wyglądzie mojej skóry. Dlaczego Nanoil to najlepsze serum do cery naczynkowej? Oto garść faktów:

  1. Nanoil Anti-Redness Face Serum ma dużą pojemność, aż 50 ml, jest wydajne – stosuję je już 3 miesiące i jeszcze nie widzę denka 😉
  2. To serum w naprawdę świetnej cenie. Za 50 ml i taki skład, jakość oraz działanie płacicie naprawdę dobrą cenę.
  3. Kosmetyk jest bardzo komfortowy w aplikacji, doskonale się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy na skórze, nadaje się pod makijaż. Nie zawiera olejów, nie ma w nim niekorzystnych dla skóry syntetyków… Kochani! To po prostu idealne serum dla cery naczynkowej. Możecie je stosować raz, lub nawet dwa razy dziennie, jeśli wasza naczynkowa cera jest bardzo problematyczna. Pamiętajcie, by nakładać je zawsze pod krem do twarzy.
  4. Nanoil Anti-Redness Face Serum  to świetny skład, naturalne ekstrakty roślinne doskonale dbają o cerę i pomagają zażegnać wszelkie kłopoty skóry naczynkowej.  Ekstrakt z drzewa lipowego, szyszek cyprysa i kory kasztanowca znajdziecie na początku składu INCI, co świadczy o skuteczności serum.
  5. Jest doskonałe w działaniu! Nanoil Anti-Redness Face Serum tylko uspokaja niespokojną skórę, łagodzi podrażnienia, nie dopuszcza do tworzenia rumienia czy pajączków, ale także działa odmładzająco i ujednolica koloryt, a jednocześnie super nawilża. Już po pierwszej aplikacji poczujecie, jak miła w dotyku jest wasza buzia. Nie ma mowy o przesuszeniu czy podrażnieniu.
  6. Nanoil Anti-Redness Face Serum ma bardzo dobre opinie. Wśród zalet konsumenci wymieniają przede wszystkim skuteczność, szybkość działania, doskonałą, kompleksową pielęgnację, korzystną cenę. Podpisuję się pod wszystkimi tymi opiniami! <3
  7. Na koniec dodam, że zakup serum Nanoil jest bardzo szybki, dostawa też. Polecam zamówić je na stronie www.nanoil.pl.

Na koniec życzę wam po prostu pięknej, zadbanej cery naczynkowej – z Nanoil jeszcze nigdy nie było to takie proste, zatem do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *