Recenzja sztucznych rzęs w kępkach do samodzielnej aplikacji Nanolash

Nie tak dawno w moje ręce trafiły kępki do samodzielnej aplikacji – Nanolash DIY Lash Extensions. Jako że zawsze chciałam mieć piękne i długie rzęsy, to nie wahałam się ani chwili, by je wypróbować!

kępki rzęs nanolash

Kępki rzęs do samodzielnej aplikacji DIY Lash Extensions to produkt, który od razu trafił w moje gusta. Producent śmiało obiecuje, że aplikacja trzyma się nawet do 5 dni, samodzielne doklejenie nie powinno sprawić mi większego problemu. Sprawdziłam, czy rzeczywiście tak jest!

Kępki DIY Lash Extensions – co obiecuje producent?

Marki kosmetyczne mają to do siebie, że wiele obiecują. Ja jednak dobrze wiem, że obietnice te rzadko kiedy pokrywają się z rzeczywistością. Samodzielne przedłużanie rzęs w domu ma być gotowe w jedynie 10 minut! Z ich założeniem ma sobie poradzić nawet osoba, które nie ma w tym żadnego doświadczenia.

Dodatkowo producent zapewnia, że raz przyklejone kępki, utrzymają się na swoim miejscu przez 5 dni. Brzmi fenomenalnie, prawda?

NANOLASH DIY EYELASH EXTENSIONS

Nanolash DIY Eyelash Extensions – podjęłam się próby samodzielnej aplikacji rzęs!

Zamówiłam sztuczne rzęsy w kępkach. Otrzymałam opakowanie, a w nim znalazłam 36 sztuk kępek w 3 rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Widniała także informacja, że jedna aplikacja to około 4-5 kępek. Zgodnie z obliczeniami, komplet powinien mi starczyć na około 4 aplikacje.

Wspomnę tylko, że rzęsy w kępkach Nanolash DIY Lash Extensions dostępne są także w zestawie do przedłużania rzęs DIY EYELASH EXTENSIONS STARTER KIT . Można w nim znaleźć:

  • 36 sztucznych rzęs do samodzielnej aplikacji;
  • pęsetę do rzęs – duży plus, że wykonana jest ona ze stali nierdzewnej;
  • remover Nanolash;
  • bonder Nanolash;
  • sealer Nanolash.

Nie zamówiłam zestawu, bo wspomniane już akcesoria miałam w domu.

Usiadłam przed lustrem i postępowałam zgodnie z instrukcją. Nałożyłam warstwę bondera, chwyciłam kępkę i umieściłam ją od spodu, 1 mm od linii rzęs. Tak samo postąpiłam z pozostałymi kępkami. Efekt? Rzęsy w 10 minut stały się faktem!

WSKAZÓWKA!

W opakowaniu są 3 rozmiary rzęs! Ja zdecydowałam się na połączenie kępek 12 i 14 mm, by uzyskać efekt Russian Volume. Jeśli wolicie delikatniejszy efekt, możecie połączyć 10 i 12 mm. Taka domowa stylizacja rzęs będzie idealna na co dzień.

Gotowe kępki do przedłużania rzęs – trwałość aplikacji

Wspomniałam już, że producent obiecuje trwałość aplikacji do 5 dni. Swoją stylizację rzęs wykonałam na dzień przed planowanym urlopem. Okazało się, że po 7 dniach moje kępki DIY Eyelash Extensions dalej były na swoim miejscu! Wydawało mi się nawet, że mogłam nosić je nieco dłużej, ale zdecydowałam się je ściągnąć i dać odpocząć moim włoskom.

Moim zdaniem, trwałości aplikacji pomogło to, że starałam się spać na plecach, a także dbałam o kępki, przy pomocy delikatnych (nieoleistych!) kosmetyków do demakijażu. Muszę jednak przyznać, że producent w tym momencie się nie mylił!

przedłużanie rzęs DIY

Zdecydowałam się na połączenie kępek Fantasy o długości 12 i 14 mm, by uzyskać efekt Russian Volume.

Kępki rzęs do przedłużania Nanolash – ocena końcowa

Czy produkt od Nanolash to najlepsze kępki do samodzielnego przedłużania rzęs? Moim zdaniem tak. Testowałam wiele produktów, które miały gwarantować podobny efekt. Mimo wszystko, jeśli miałabym ponownie wybierać, znów postawiłabym na kępki do samodzielnej aplikacji Nanolash.

Są to wyjątkowo lekkie kępki, które podczas noszenia są praktycznie niewyczuwalne. Zarówno przyklejanie jak i odklejanie nie sprawiło mi większych problemów. Na duży plus oceniam również trwałość aplikacji. U mnie utrzymała się ona dłużej, niż gwarantował to producent.

Po zdjęciu kępek DIY Eyelash Extensions moje włoski nie były zniszczone czy przerzedzone. W porównaniu do trwałego przedłużania rzęs również uważam to za ogromną zaletę.

Z czystym sumieniem polecam kępki do samodzielnej aplikacji każdej z Was. W 10 minut odmienicie swoje spojrzenie!