Doskonała paleta cieni do brwi z rozświetlaczem Nanobrow Powder Kit. Dlaczego to HIT?

Kochane kobietki 😉

Zawsze chciałam, żeby mój makijaż brwi był elegancki i schludny. Niestety, matka natura nie obdarzyła mnie bujnymi, gęstymi brwiami, a moje niełatwo podkreślić. No chyba że mam do tego odpowiednio trwałe kosmetyki 🙂 Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o palecie cieni do brwi z rozświetlaczem Nanobrow Powder Kit, z którą jestem w stanie stworzyć zjawiskowy efekt ombre!

Test - Nanobrow Eyebrow Powder Kit

Zestaw cieni do brwi z rozświetlaczem Nanobrow – dlaczego to HIT?

Paletka cieni od Nanobrow zawiera dwa satynowe mocno napigmentowane cienie i delikatny rozświetlacz, który pięknie unosi łuk brwiowy. Makijaż brwi stał się dla mnie prosty i przyjemny. Po prostu zawiera wszystko, czego potrzebuję, aby wykonać cudowny make-up <3

Świetny zestaw cieni do brwi

Zamówiłam go na www.nanobrow.pl i od razu wiedziałam, że mam do czynienia z doskonałą jakością i trwałością. Paletka cieni do brwi jest profesjonalna, a te miękkie, satynowe odcienie są zachwycające. Jedwabisty rozświetlacz pięknie akcentuje i „otwiera” oko. To precyzyjne i łatwe cieniowanie dla każdej kobiety 🙂

Naturalne kolory świetnie się ze sobą blendują i tworzą na brwi efektowny gradient. Makijaż brwi jest jednocześnie naturalny i wyrazisty, czyli taki, jakiego oczekiwałam. Dodatkowo do zakupu zachęca atrakcyjna cena, która nie jest wygórowana. Wydajna paletka cieni do brwi na pewno zostanie ze mną na długo, bo już stała się moim kobiecym niezbędnikiem kosmetycznym.

Makijaż brwi z zestawem cieni do brwi Nanobrow Powder Kit

Cienie do brwi od Nanobrow - zawsze piękny makijaż

Make-up brwi cieniem jest nadzwyczaj prosty i przyjemny. Paleta cieni do makijażu brwi jest idealna, aby nadać brwiom pożądany wygląd. To precyzyjne, łatwe cieniowanie, które sprawia, że ta paletka cieni jest dla mnie DOSKONAŁA. Jak malować brwi cieniem? Co do malowania brwi w domu? Podpowiadam!

Naturalnie, perfekcyjnie podkreślone brwi? Dla mnie tylko i wyłącznie z zestawem cieni do brwi z rozświetlaczem Nanobrow Powder Kit 🙂 Zobaczcie, jak ja to robię i jakie to proste!

1) Na wygodny dołączony pędzelek nabieram niewielką ilość cienia w wybranym kolorze.

2) Podkreślam cieniem dolną linię brwi, a następnie krótkimi ruchami wypełniam cały łuk brwiowy, maskując ubytki.

3) Na początku brwi używam jaśniejszego cienia, stopniowo przechodząc w ciemniejszy. A dlaczego? W ten sposób tworzę ten cudowny efekt ombre <3

4) Nanoszę jedwabisty rozświetlacz tuż pod dolną powieką, dzięki czemu łuk brwiowy jest pięknie uniesiony i podkreśla kolor moich oczu.

Łatwe, co? 😉 Z paletką cieni do makijażu brwi make-up zawsze się uda! Wyjątkowe cienie i rozświetlacz z zestawu mają długotrwałe formuły, które nie rozmazują się ani nie ścierają w ciągu dnia. Można stopniować kolory dokładnie tak, jak się ma na to ochotę i budować krycie w zależności od potrzeb.

Makijaż brwi z paletką cieni Nanobrow jest o wiele bardziej profesjonalny. Nawet jeżeli nie mamy wprawy, w końcu możemy stać się swoimi najlepszymi stylistkami. Zestaw cieni do brwi Nanobrow Powder Kit to precyzyjna aplikacja, doskonała pigmentacja i trwałość, o jakiej marzyłam. Dołączony pędzelek jest podręczny i wygodny. To dla mnie funkcjonalna paleta cieni do brwi, którą mogę zabrać wszędzie.

Kochane, musicie ją wypróbować! Zestaw cieni do makijażu brwi doskonale spełnia swoje zadanie, tworząc zawsze zjawiskowy make-up na każdą okazję. Przekonajcie się same <3