Olejek do twarzy Resilience Lift Restorative Radiance Oil od Estee Lauder.

Ostatnio bardzo popularne stały się olejki do twarzy. To, że są uwielbiane przez dziewczyny wiąże się zapewne z metodą oczyszczania skóry, OCM (oil cleansing Method). Olejki lepiej zmywają zanieczyszczenia, usuwają makijaż i rozpuszczają sebum, które często pojawia się na cerze tłustej i mieszanej. Sprawdźmy zatem, jak radzi sobie olejek do twarzy Resilience Lift Restorative Radiance Oil marki Estee Lauder.

Olejek do twarzy Resilience Lift Restorative Radiance Oil od Estee Lauder przeznaczony jest do suchej, dojrzałej i wrażliwej skóry; może być jednak używany przez dziewczęta, których cera jest normalna, tłusta lub mieszana (w pierwszym przypadku pozostawi skórę nawilżoną, w pozostałych – oczyści i odświeży). Kosmetyk dobrze poradzi sobie z przesuszoną i odwodnioną cerą oraz zmęczeniem i ziemistym kolorem skóry.

Jeżeli będziemy regularnie stosować olejek Resilience Lift Restorative Radiance Oil, zauważymy poprawę kondycji skóry twarzy. Będzie rozświetlona, gładka, nawilżona i odżywiona. Cera dojrzała zyska odrobinę młodości i świeżości. Spod oczu znikną wszelkie oznaki zmęczenia, koloryt zostanie wyrównany, a skóra napięta i jędrna. Produkt jest bezpieczny, co oznacza, że nie powoduje podrażnień i alergii oraz pojawiania się trądziku i zaskórników – został przebadany dermatologicznie.

Jak aplikować olejek Resilience Lift Restorative Radiance Oil od Estee Lauder? Za pomocą pipetki wyciskamy kilka kropel i delikatnie nanosimy na twarz. Przez chwilę masujemy, a kiedy kosmetyk całkowicie wchłonie się, nakładamy krem nawilżający.

W gamie Resilience Lift znajdziemy także wiele innych kosmetyków pielęgnacyjnych. Są to między innymi: krem z filtrem SPF 15, krem na noc do twarzy i szyi, krem pod oczy, kosmetyk ujędrniający do ciała oraz uelastyczniającą maseczkę.

Kometowanie zostało wyłączone.