Nanoil Keratin Hair Mask – efekt włosów jak z salonu! Recenzja 

Hej kochane moje Istotki!

Deszczowe popołudnie. Jadę metrem i słyszę rozmowę dwóch dziewczyn, wiek nieokreślony, bo miały mocny, make-up dodający lat. Jedna drugiej opowiada, że ta wilgoć za oknem to tak niszczy włosy, a ona ma w pracy klimatyzację, no bo jak tak bez klimy, się nie da. I ona teraz musi umówić się do swojego fryzjera i ZNÓW wydać mnóstwo na kurację, żeby jej włosy w ogóle nadawały się do ludzi. No ale – jak skwitowała – piękno kosztuje. Druga kiwa twierdząco głową, nomen omen też z włosami pozostawiającymi wiele do życzenia. Odruchowo poprawiam swoje: gładkie, piękne i lśniące. Akurat, pomyślałam Wcale to nie musi kosztować. Czy istnieje sposób na domową regenerację włosów? Jasne odpowiedzią jest Nanoil Keratin Hair Mask. To cudo z keratyną, które… no, posłuchajcie same, zapraszam na recenzję kuracji idealnej na każde włosy! 

Nanoil skuteczna maska keratynowaWłos w budowie, czyli skąd ten szał na keratynę?

To bardzo proste: keratyna jest białkiem z którego zbudowane są włosy, jeśli niszczeją, potrzeba im tego budulca jak rybie wody. To właśnie dzięki cudownemu działaniu keratyny zniszczone włosy stopniowo odbudowują się i stają się wyraźnie wygładzone.

Maska z keratyną Nanoil – włosowy architekt – jak działa? 

Działa jak najlepszy stylista włosów, to taka fryzjerka w kremie;) Maska do włosów Nanoil z keratyną doskonale, skutecznie  sprawie odbuduje mikroubytki na waszych włosach, w dodatku pięknie domknie łuski, nada włosom blasku, dyscyplinuje. To doskonałe komponenty, które nasilają działanie keratyny i wzmacniają skuteczność maski. Cudowna rzecz: pachnie świetnie, doskonale się aplikuje, nie spływa z włosów, dobrze się zmywa, nie przeciąża pasm, jest wydajna.

Pierwszym objawem, który zauważyłam  po użyciu maski z Nanoil keratyną było zdecydowanie łatwiejsze rozczesanie włosów – stały się one bardziej sypkie i śliskie – czyli po prostu przyjemne w dotyku. Jak z reklamy! <3

Maska do włosów z keratyną Nanoil – efekty 

Wiem, że kochacie krótkie podsumowania, zatem w stylu  “zerkam i wiem” podsumuję Wam efekty działania maski z keratyną Nanoil:

  • ODBUDOWA
  • MOC
  • ZDROWIE
  • BLASK
  • PIĘKNO
  • GŁADKOŚĆ

Nanoil Keratin maska do włosówMaska z keratyną Nanoil – opinie

Opinie na temat tej wersji maski do włosów Nanoil w 100% pokrywają się z moją – cudo jest doskonałe, maska działa według zapewnień na opakowaniu, czyli świetnie regeneruje (rekonstruuje, powiedziałabym nawet) zniszczone włosy, wzmacnia, wygładza i dyscyplinuje. Jest jak salon fryzjerski w kremie 😉

Maska z keratyną Nanoil – lepsza niż fryzjer! 🙂 

Przekonałam Was? Wiecie pewnie dobrze, że najlepsze rzeczy najtrudniej opisać, bo to trąci to często przesłodzonym entuzjazmem. Też musiałbym używać takich określeń jak “megaskuteczna, fenomenalna, geniusz” itp. Nie robię tego w trosce o Waszą estetykę,ale uwierzcie, że w przypadku tej maski wcale nie minęłabym się z prawdą.

Zatem wskakujcie na stronę www.nanoil.pl i wybierzcie sobie genialną maskę-stylistkę włosów, która nie wymaga umawiania się w salonie ani gargantuicznych nakładów pieniężnych. Po prostu zafundujcie sobie dobrą maskę do włosów, a później koniecznie mi napiszcie w komentarzu, czy Nanoil z keratyną nie jest cudowna? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *