Mój krem nawilżający – YASUMI Ultimate Moisture Hydrating Cream

Przychodzę z recenzją produktu, który znalazł od pewnego czasu stałe miejsce na mojej łazienkowej półce. Odkąd po raz pierwszy nałożyłam na twarz Ultimate Moisture Hydrating Cream zostałam fanką kosmetyków Yasumi. Zapraszam do przeczytania, dlaczego intensywnie nawilżający krem do twarzy Yasumi jest tak dobry?

OPAKOWANIE

Krem zamknięty jest w poręcznej buteleczce (50 ml) z pompką, co gwarantuje świeżość. Yasumi bardzo dużą wagę przykłada do tego, jak zapakowane są ich kosmetyki. Zamawiałam krem na oficjalnej stronie producenta i okazało się, że jako gratis do dwóch produktów (Ultimate Moisture Hydrating Cream kupiłam w zestawie z kremem pod oczy) otrzymałam śliczny ręcznik do twarzy marki. Drobnostka, a jednak cieszy. :)

FORMUŁA

Nigdy nie oszczędzam na kosmetykach. Mimo tego, Ultimate Moisture Hydrating Cream okazał się niezwykle wydajny! Jedno naciśnięcie pompki to ilość kremu wystarczająca do pokrycia grubą warstwą całej twarzy, a przy średniej grubości wystarczy także na szyję. Konsystencja kremu do twarzy Yasumi jest średnia – krem nie jest tłusty i nie obciąża skóry, ale nie powiedziałabym, że to lekki kosmetyk – raczej bardzo treściwy. Wchłania się bardzo dobrze i pozostawia na skórze przyjemny zapach.

DZIAŁANIE

Ultimate Moisture Hydrating Cream to produkt bogaty w składniki aktywne wspierające w nawilżeniu, regeneracji i odżywieniu skóry twarzy, m.in. kolagen morski, chitosan, witaminę E, algi morskie, czynnika nawilżający NMF oraz olej z kiełków pszenicy. Bogaty skład ma przekładać się na intensywne działanie kremu Yasumi.

(+) Optymalne nawilżenie i odżywienie skóry

Faktycznie, Ultimate Moisture Hydrating Cream pozostawia skórę bardzo dobrze nawodnioną już po pierwszym zastosowaniu, a efekt jest długotrwały. Dzięki temu produktowi przestałam martwić się odstającymi skórkami i miejscowo przesuszoną skórą.

(+) Ochronny film zapobiegający utracie wody

Intensywnie nawilżający krem do twarzy Yasumi bardzo dobrze zachowuje prawidłowe nawilżenie skóry i zapobiega jej ponownemu wysuszaniu. Film, o którym mówi producent, nie jest wyczuwalny na twarzy.

(+) Miękka i wygładzona skóra

Moja twarz nabrała zdrowego wyglądu, wygładzenia i aksamitnej miękkości już po pierwszym tygodniu regularnego stosowania i jest to wyczuwalne. Zachowanie prawidłowego nawilżenia skóry, dzięki Ultimate Moisture Hydrating Cream, działa!

(+/-) Krem jako baza pod makijaż

Nie jestem w stanie określić dokładnie, jak zachowuje się krem pod makijażem, bo używam wyłącznie kredki do oczu i maskary. Lubię podkreślać oczy, ale nie stosuję podkładów. Muszę jednak przyznać, że sam krem Yasumi Ultimate Moisture Hydrating Cream bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry.

Kometowanie zostało wyłączone.