Idealny bronzer dla każdego

Ciągle szukasz odpowiedniego bronzera do twarzy? Jeśli odpowiedziałaś na to pytanie twierdząco, to znaczy, że jeszcze nie próbowałaś produktu marki The Balm. Bahama mama to kosmetyk, którego używają kobiety na całym świecie.

Bronzer zamknięty jest w niewielkim pudełeczku o pojemności 7 g. Grafika opakowania jest tradycyjna dla tej firmy, czyli na zewnętrznej części znajduje się kobieta ubrana w stylu hawajskim. Duży plus za umieszczenie lusterka na kartoniku. Od razu widać, że producent zna potrzeby płci pięknej.

W ofercie dostępny jest tylko jeden kolor bronzera, co może się wydawać niedopuszczalne, bo przecież każda z nas ma inny odcień skóry. Jednak w tym przypadku jest to na tyle uniwersalna wersja, że nie potrzebuje kilku wariantów kolorystycznych. To jaki uzyskamy efekt zależy od nas i od tego na ile warstw się zdecydujemy. Panie o ciemniej karnacji mogą sobie pozwolić nawet na trzy nałożenia.

Bronzer możemy stosować jako produkt do nadawania ciepłego wyglądu skóry. W tym celu należy nabrać odrobinę kosmetyku na okrągły pędzel i omieść nim naszą twarz. Kosmetyk ma matowe wykończenie z niewielką ilością rozświetlających drobinek, które są widoczne wyłącznie w słońcu. Plusem jest konsystencja produktu, która nie pozostawia na twarzy nieestetycznych smug.

Bahama mama idealnie sprawdza się podczas konturowania twarzy. Do tego zadania potrzebny jest specjalny, ścięty pod skosem pędzelek. Nabieramy na niego odrobinę bronzera i rozcieramy go poniżej kości policzkowych, aby wyszczuplić buzię. Warto kontrolować nakładanie produktu, żeby z nim nie przesadzić.

Kosmetyk marki The Balm jest idealny w tym co robi. Jedyne, co może odstraszyć to cena i jego dostępność. Chociaż jest popularny na całym świecie, to można go kupić tylko w sklepach internetowych. A cena? No cóż musimy się liczyć z wydatkiem rzędu 60 zł. Jednak jest to produkt wart swojej ceny.

1 Komentarz “Idealny bronzer dla każdego”

  1. Beautybeast81

    Uwielbiam the balm. jeśli ktoś miał ich cienie, to wie o co chodzi. Szczerze polecam!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *