Idealne krycie dzięki Bourjois Healthy Mix

Marzysz o podkładzie, który zatuszuje wszystkie niedoskonałości cery, delikatnie ją ożywi, a przy tym będzie pięknie pachniał i nie podrażniał skóry? Jeśli tak, to łatwo spełnić ten sen. Wystarczy w drogerii sięgnąć po Bourjois Healthy Mix. To produkt uwielbiany przez miliony kobiet na całym świecie. Jego skuteczność w kryciu została potwierdzona przez 89% testerek, a subtelne rozświetlenie zauważyło 79% respondentek.
Kosmetyk od lat ma to samo opakowanie wyposażone w pompkę, która wydobywa nam produkt do ostatniej kropli. Po nałożeniu podkładu na rękę od razu poczujemy przyjemny owocowy zapach. To połączenie moreli, melona i jabłka. Taki zestaw ma za zadanie dodawać skórze blasku, nawilżać ją i przedłużać jej młody wygląd. Fluid jest dostępny w 6 odcieniach, od jasnej wanilii do ciemnego beżu.
Konsystencja kosmetyku jest kremowa, dzięki czemu w łatwy sposób można ją rozprowadzić na twarzy. W tym celu możemy użyć zarówno dłoni, jaki i pędzli czy beauty blender’a. Ale pamiętajmy, aby zrobić to dosyć szybko, bo podkład szybko zastyga i ewentualne poprawki mogą być wtedy utrudnione.
Działanie fluidu jest naprawdę dobre. Już po nałożeniu jednej warstwy zakryjemy drobne niedoskonałości cery, a jeśli ktoś się zdecyduje na drugą powłokę to może uzyskać idealnie gładką buzię, nawet przy silnym trądziku. Dodatkowo podkład ma nawilżać. Dzięki temu nie będzie podkreślał suchej skóry. Z tego powodu może się on nie sprawdzić u osób z problemem tłustej cery. W efekcie twarz może się świecić już po kilku godzinach. Wtedy najlepiej dodatkowo wykorzystać w makijażu matujący puder.
Podkład Healthy Mix jest bardzo dobrym kosmetykiem, który można polecić właściwie każdej kobiecie. I chociaż jego cena jest wysoka, bo zapłacimy za niego około 60 zł, to na pewno będą to dobrze wydane pieniądze.

Kometowanie zostało wyłączone.